top of page

NÁVRH ÚPRAV INTERIÉRU

3000 - 5000,-

PŘI PLÁNOVÁNÍ REKONSTUKCE

Ať už zamýšlíte rekonstruovat nově zakoupený byt či dům, nebo v něm již žijete a potřebujete změnu, je tato rekonstrukce velkou příležitostí pro uplatnění principů Feng shui. Možná cítíte potřebu změny nebo jste se ocitly v nové životní fázi a potřebujete jí přizpůsobit svůj prostor.

Při plánování rekonstrukce se snažíme znásobit, to, co je v daném prostoru příznivé, a zároveň eliminovat negativní vlivy. Můžeme zhodnotit Vámi navrhované úpravy anebo Vám s úpravami poradit z pohledu poradce Feng shui i z pohledu architekta. Společně najdeme takové řešení, se kterým budete spokojení.

Zaměříme se na oblasti Vašeho života, které potřebujete zlepšit a pokusíme se energii pro tuto změnu podpořit v prostoru. Ať už se jedná o partnerství, hojnost, práci, zdraví, rodinu…

 

BEZ NUTNOSTI STAVEBNÍCH ZÁSAHŮ

Pokud si přejete aplikovat ve Vašem prostoru Feng shui, ale nechcete se pouštět do rozsáhlé rekonstrukce, navrhneme Vám taková opatření, která stavební zásah nebudou vyžadovat.

Pokud cítíte, že potřebujete změnu, oživení prostoru, ve kterém žijete, oživení nějaké oblasti svého života, ale zároveň nechcete investovat čas a peníze, najdeme společně řešení. Tato varianta má výhodu, že je snadno aplikovatelná, aniž byste se museli na čas stěhovat.

Někdy je zapotřebí jediný malý zásah, který přinese velkou změnu. Naším cílem bude jej najít.

bottom of page